تفاوت رنگ کاپارول با رنگ جوتن

تفاوت رنگ آکریلیک کاپارول با رنگ جوتن

 

رنگ های آکریلیک پایه آب ساخته شده از بهترین مواد اولیه و مقاوم و با دوام بالا می باشد و100 درصد قابل شست و شو می باشد، رنگ های آکریلیک نیم براق و براق کیفیت بالاتری نسبت به نوع مات آن دارند.

امروزه شرکت های رنگ سازی زیادی در حال تولید رنگ آکرلیک می باشند و در رقابت با یک دیگر چه رقبای خارجی و چه داخلی مدام در حال گسترش واحدهای R&D (توسعه و تحقیق) خود در سطح کارخانجات و آزمایشگاه ها هستندتا رنگی ایده آل برای مشتری و کارفرما تولید کنند.

شرکت هاویلوکس یکی از شرکت های پیشگام تولید رنگ می باشد که با مشارکت کمپانی آلمانی ،رنگ سازی کاپارول (اولین تولید کننده ی رنگ آکریلیک به صورت صنعتی) و گرفتن لاینسس از این شرکت اقدام به تولید رنگ های با  کیفیت آکریلیک با نام تجاری (malerit) مالریت کرده است و رنگ های با کیفیت و روز نیا را تولید می کند.

اگر از هر اهل فن یا پیمانکار رنگ آمیزی ساختمان ،نقاش ساختمانی در مورد رنگ مالریت کاپارول هاویلوکس بپرسید شما را متوجه نکات مثبت و کیفیت این می سازند.

درکل رنگ کاپارول رنگی است که به خوبی با رقبای خود در رقابت است و رنگ بی نظیری است.

 

اما رنگ جوتن

 

این رنگ از سال های قبل همچنان توانسته در صدر رنگ های با کیفیت و مرغوب بماند و امروزه شاهد گسترش زیرساخت های این شرکت چه در کشور نروژ به عنوان کشور سازنده و چه کشورهای دارای شعبه ی این رنگ هستیم.این شرکت با گسترش واحدهای توسعه و تحقیق (R&D) و بازاریابی مناسب خود توانسته انواع رنگ های با کیفیت ساختمانی و صنعتی را تولید کرده و به بازار عرضه کند.

 

ویژگی های رنگ جوتن و کاپارول

 

  • قابلیت شست و شوی 100 درصد
  • قلبلیت کشسانی و مقاومت در برابر ترک های ریز
  • مقاوم و طول عمر بالا
  • و...

حال که تا حدودی به سبک بازاریابی این رنگ ها را بررسی کردیم حال چند هم در مورد رنگ جوتن باید مورد توجه قرار گیرد.

  • احتمال این که افراد سودجو اقدام به تولید زیر زمینی این رنگ کنند بالاست باید دقت کنید که رنگ از مراکز معتبر تهیه شود.
  • رنگ جوتن مانند برندهای معروف دیگر لوکس ارزیابی می شود و قیمتی 2 تا 3 برابر رنگ های دیگر دارد.

 

در کل باید گفت برای خودم که نویسنده ی مطالب و مجری کارهای رنگ آمیزی هستم هیچ تفاوتی بین رنگ های خارجی و داخلی در بعد فنی و کاربردی ندیده ام و شاهد کیفیتی یکسان از این رنگ ها بوده ام.

حال انتخاب با خود شما مشتری عزیز می باشد.