painting_industrial.jpg
رنگ آمیزی صنعتی
رنگ اپوکسی فنول و پلی یورتان
کادری مجرب و ماهر
رنگ آمیزی ساختمان
رنگ آمیزی اپوکسی کف با ضخامت بالا
رزین های اپوکسی و پلی یورتان کف
سابقه ی کار طولانی
کادری مجرب
پوشش دهی صنعتی رزین پلی یورتان
مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش
رنگ آمیزی نسوز
پوشش های مقاوم حرارت تا ۸۰۰ درجه سانتی گراد

رنگ روغنی مات هادی رنگ

رنگ روغني مات (Long oil) هادی رنگ

 

ویژگی رنگ روغنی مات هادی رنگ

پوشرنگ روغنی مات الکیدی هادی رنگ

 

 

اين رنگ بر پايه رزين الكيد بلند روغن فرموله شده و از ويژگي‌هاي آن خشك شدن سريع و ثبات رنگ مي‌باشد. اين محصول در محيط‌هاي شهري و نيمه‌صنعتي قابل مصرف بوده و جهت پوشش ماشين‌الات و سازه‌هاي فلزي و لوازم خانگي و اداري نيز مورد استفاده قرار مي‌گيرد. رنگ مات و روغني به عنوان آستري براي رنگ رويه الكيدي براق و نيز به عنوان رنگ رويه بر روي سطوح گچي و با اختلاط با رنگ روغني براق براي پوشش در و پنجره‌هاي ساختمان نيز بكار مي‌رود. قدرت پوشش مناسب و مقاومت در مقابل نور خورشيد و همچنين مقاومت در برابر محيط‌هاي اسيدي ضعيف از ويژگي‌هاي اين رنگ مي‌باشد.

 

آماده سازی سطوح رنگ روغنی مات هادی رنگ

 

در صورت وجود هر گونه آلودگي روي سطح استفاده از روشهاي مناسب نظير فشار باد روي سطح، شستشو با شوينده‌ها و تينر شستشوي رنگين الزامي است. در صورتيكه سطح لايه رنگ‌اميزي شده قبلي كاملاً سخت و صيقلي گرديده. استفاده از روش‌هاي مكانيكي نظير سنباده، برس سيمي و ميني‌بلاست جهت بالا بردن نسبت سطح و حصول چسبندگي بيشتر توصيه مي‌گردد.

 

شرایط محیط رنگ آمیزی رنگ روغنی مات

 

- دماي محيط هنگام رنگ‌آميزي بايستي حداقل 3 درجه سانتيگراد بالاتر از نقطه شبنم محيط باشد تا از تشكيل قطرات آب روي سطح جلوگيري شود. - درجه حرارت محيط و سطح كار حين رنگ‌‌آميزي بايد بين 40-10 درجه سانتيگراد باشد.

 

روش اعمال رنگ روغنی مات هادی رنگ

 

- ابتدا رنگ را توسط همزن با دور مناسب كاملاً يكنواخت نماييد. - پس از انتخاب دستگاه پاشش مناسب مخلوط رنگ را با افزايش تدريجي آب تا حصول ويسكوزيته مناسب پاشش، رقيق نماييد.

 

نکات ایمنی در اجرای رنگ آمیزی

 

- بدليل مضر بودن استنشاق مداوم ذرات اين رنگ، در فضاهاي بسته استفاده از ماسك، عينك و همچنين تهويه هوا حين رنگ‌آميزي ضروري است. - در صورت تماس با پوست و چشم با آب زياد شستشو و به پزشك مراجعه شود.

 

 

رنگ آمیزی دیوار با رنگ روغنی سحر

رنگ روغنی سحر و رنگ آمیزی دیوار

 

از رنگ های با کیفیت موجود در بازار می توان به رنگ روغنی و با کیفیت سحر اشاره کرد که در واقع رتبه یک رنگ های روغنی در بازار می باشد.

رنگ آمیزی دیوار با رنگ سحر

 

ویژگی رنگ روغنی سحر:

  • دوستدار محیط زیست
  • بدون سرب
  • مقاوم و با کیفیت و با دوام
  • مناسب برای رنگ آمیزی منازل و تجهیزات صنعتی
  • قابل شست و شو و آب گریز

 

از پر کاربرد ترین رنگ های روغنی مورد استقاده در رنگ آمیزی ساختمان می توان به رنگ های روغنی نیم براق و براق سحر اشاره کرد که به صورت ترکیب شده و آماده در بازار عرضه می شود.

رنگ پلاستیک هادی رنگ

ویژگی رنگ پلاستیک هادی رنگ

هادی رنگ نیم پلاستیک مات

 

 

این رنگ بر پایه رزین کوپلیمر پلی وینیل استات محلول در آب جهت سطوح گچی ،آجری، بتونی و سیمانی برای فضای های داخلی ساختمانها طراحی شده است. از جمله خواص آن میتوان به خشک شدن سریع، چسبندگی عالی، ثبات رنگ، مقاومت رطوبتی و مقاومت سایشی اشاره نمود. این رنگ بدلیل محلول بودن در آب هیچگونه آلودگی زیست محیطی بهمراه ندارد.

 

آماده سازی سطوح برای رنگ پلاستیک هادی رنگ

 

• سطح زیر کار بایستی از کلیه آلودگی ها نظیر چربی، روغن و... با استفاده از روشهای مناسب شامل شستشو با شوینده ها ، تینر های شستشو ی رنگین و... عاری گردد. • سطح زیر کار باید کاملاً خشک و عاری از رطوبت باشد در غیر اینصورت رنگ پوسته کرده و از سطح جدا میگردد. • در صورتیکه رنگ روی سطح رنگ آمیزی شده قبلی اعمال شود بایستی سطح زیرین کاملاً سنباده خورده و پرداخت شود.

 

شرایط محیط رنگ آمیزی پلاستیک هادی رنگ

 

- دمای محیط هنگام رنگ آمیزی بایستی حداقل 3 درجه سانتیگراد بالاتر از نقطه شبنم محیط باشد تا از تشکیل قطرات آب روی سطح جلوگیری شود. - درجه حرارت محیط و سطح کار حین رنگ آمیزی باید بین 40- 10 درجه سانتیگراد باشد. - جهت دستیابی به کیفیت بالاتر توصیه می شود در رنگ آمیزی حتی الامکان محیط های سر پوشیده انجام شود

 

 

نکات ایمنی

 

- بدلیل مضر بودن استنشاق مداوم ذرات این رنگ ، در فضا های بسته استفاده از ماسک، عینک و همچنین تهویه هوا حین رنگ آمیزی ضروری است. - در صورت تماس با پوست و چشم با آب زیاد شستشو و به پزشک مراجعه شود.

 

رنگ نمای آکریلیک هادی رنگ

معرفی رنگ نمای آکریلیک ساختمان

 

 

رنگ اكريليك محلول در آب (نماي ساختمان)

 

رنگ هادی رنگ نمای اکریلیک ساختمان

 

اين رنگ بر پايه رزين اكريليك محلول در آب جهت سطوح گچي، آجري، بتوني و سيماني و بخصوص فضاهاي داخلي و خارجي ساختمانها طراحي شده است. از جمله خواص آن مي‌توان به خشك شدن سريع، چسبندگي عالي، مقاومت جوي مناسب، مقاومت عالي در برابر نور خورشيد، ثبات رنگ، عدم زردگرايي و مقاومت رطوبتي خوب اشاره نمود. از ديگر خصوصيات اين رنگ مقاومت سايشي بالا، عدم جذب گرد و غبار و شستشوي سريع و آسان با آب (Self Cleaning) مي‌باشد كه آنرا از رنگ پلاستيك متمايز مي‌سازد. جهت افزايش طول عمر، زيباييي و يكنواختي فيلم حاصله استفاده از پرايمر بتون اپوكسي بعنوان لايه اول توصيه مي‌گردد.

 

آماده سازی رنگ نمای آکریلیک هادی رنگ

 

سطح زير كار بايستي از كلية آلودگي‌ها نظير چربي، روغن و ... با استفاده از روشهاي مناسب شامل شستشو با شوينده‌ها، تينرهاي شستشوي رنگين و ... عاري گردد. سطح زير كار بايد كاملاً پايدار، خشك و عاري از رطوبت باشد در غير اينصورت رنگ پوسته كرده و از سطح جدا مي‌گردد. در صورتيكه رنگ روي سطح رنگ‌آميزي شدة قبلي اعمال شود بايستي سطح زيريتن كاملاً سنباده خورده و پرداخت شود.

 

 

رنگ روغنی آلومینیوم هادی رنگ

ویژگی رنگ روغنی آلومینیوم هادی رنگ

 

رنگ الومینیومی اکلیل نقره ای هادی رنگ

 

 

اين رنگ بر پايه رزين آلكليد بلند روغن طراحي گرديده و به تنهايي يا بعنوان لايه نهايي به همراه سيستم آلكيدي جهت محافظت‌سازه‌هاي فولادي در محيط‌هاي شهري، نيمه صنعتي و محيط‌هاي اسيدي ضعيف مصرف مي‌گردد. وجود رنگدانه آلومينيوم ورقه‌اي در اين محصول قابليت بازتابش نورخورشيد، مقاومت در مقابل نفوذ آب و بخار آب و قدرت پوشش بالا را ايجاد نموده است. از ويژگي‌هاي ديگر آن مي‌توان به زمان خشك شدن مناسب، دوام كافي، قابليت انتقال حرارت، چسبندگي خوب و ظاهر درخشان اشاره نمود كه استفاده از آن را در پوشش ماشين‌آلات، لوله‌هاي انتقال مايعات، تيرهاي برق، تأسيسات ساختماني و سطوح خارجي مخازن ممكن مي‌سازد.

 

آماده سازی سطوح رنگ روغنی آلومینیوم هادی رنگ

 

در صورت وجود هرگونه آلودگي روي سطح استفاده از روشهاي مناسب نظير فشار باد روي سطح، شستشو با شوينده‌ها يا تينر شستشوي رنگين الزامي است. در صورتيكه سطح لايه رنگ‌آميزي شده قبلي كاملاً سخت و صيقلي گرديده استفاده از روش‌هاي مكانيكي نظير سنباده، برس سيمي و ميني‌بلاست جهت بالا بردن زبري نسبي سطح و حصول چسبندگي بيشتر توصيه مي‌گردد.

 

شرایط محیط رنگ آمیزی

 

- دماي محيط هنگام رنگ‌آميزي بايستي حداقل 3 درجه سانتيگراد بالاتر از نقطه شبنم محيط باشد تا از تشكيل قطرات آب روي سطح جلوگيري شود. - درجه حرارت محيط و سطح كار حين رنگ‌آميزي بايد بين 40-10 درجه سانتيگراد باشد. - جهت دستيابي به كيفيت بالاتر توصيه مي‌شود رنگ‌آميزي حتي‌الامكان در محيط‌هاي سرپوشيده انجام شود.

 

روش اعمال رنگ روغنی آلومینیوم هادی رنگ

 

 - رعايت فاصله زماني مناسب مابين اجراي لايه‌ها ضروري است - ابتدا رنگ را توسط همزن با دور مناسب كاملاً يكنواخت نماييد. - پس از انتخاب دستگاه پاشش مناسب، مخلوط رنگ را با افزايش تدريجي تينر تا حصول ويسكوزيته مناسب پاشش رقيق نماييد. 

 

 

نکات ایمنی رنگ روغنی آلومینیوم هادی رنگ

 

- بدليل مضر بودن استنشاق مداوم بخارات حلال اين رنگ، در فضاهاي بسته استفاده از ماسك، عينك و همچنين تهویه هوا حین رنگ‌آميزي ضروري است. بدليل وجود حلال اين رنگ قابل اشتعال بوده و بايستي از حرارت، جرقه و شعله دور نگهداشته شود. - در صورت تماس با پوست و چشم با آب زياد شستشو و به پزشك مراجعه شود.

درباره ی شرکت رنگ آمیزی آرکا

شرکت رنگ آمیزی آرکا با دارا بودن کادری مجرب و سابقه ی 30 ساله در رنگ آمیزی صنعتی  و ساختمانی

آماده ارائه خدمات در زمینه رنگ آمیزی ، رنگ اپوکسی ، رنگ روغنی و پلاستیک ، رنگ پلی یورتان و سایر رنگ ها و پوشش های صنعتی و ساختمانی  را دارا می باشد.

ما با عمل اثبات می کنیم که بهترین مجری کارهای رنگ آمیزی در ساختمان و مراکز صنعتی هستیم.

Search